13 Mayıs 2012 Pazar

Anneler Günü


Annelik yaşadığım en güzel duygu, tarifi yok ancak yaşayan bilir...İsteyen herkesin bir gün anne olmasını dileyerek tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım...

Allah'a her gün şükrediyorum bana anne olma şansını ve bu dünyalar güzeli evladı verdiği için.Benim anneler günüm Uras'a kavuştuğum gün! Varlığı bana en büyük hediye olan canım oğlum iyi ki benimsin :)

Uras'la her saniyemizin tadını çıkarmaya çalışıyoruz, günler hızla geçiyor.İyi ki çalışmama şansım var ve oğlumla birlikte olabiliyorum.Gelişimini yakından izlemek, her gün öğrendikleriyle heyecanlanmak, hayatının her saniyesine tanık olmak çok keyifli.

Keşke her anne en azından 3 yaşına kadar çocuğuna bakabilse...Benim için hayatta oğlumdan daha önemli hiç bir şey yok iş, okul, kariyer herşey ikinci planda yer alır...
Elbette annelerde hayatına devam etmeli ama bebeğinin ona en muhtaç olduğu zamanlarda onu bakıcılara emanet ederek değil, kariyere bir kaç yıl ara vermek zor olmamalı...
Çevremde bir çok kişi bu fikrime karşı çıkıp ''yeni anne oldun, duyguların yoğun ama geçici'' deselerde bu fikrimden vazgeçeceğimi sanmıyorum.ÖNCE ANNELİK...3 yorum:

  1. geçti belki ama bizim gibi düşünen anneler için her gün anneler günü :) anneler gününüz kutlu olsun, yavrunuzla mutlu bir hayat dilerim.

    YanıtlaSil
  2. Geçmişte olsa anneler gününüz kutlu olsun..Gerçi her gün annelerin günü bana göre..Maşallah oğlunuz çok tatlı,gözlerine bayıldım..Allah bağışlasın,Allah nazarlardan korusun:)

    YanıtlaSil
  3. Bloguma Misafir oldugun icin tesekkür ederim canim :) www.nesliname.blogspot.com

    YanıtlaSil